}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
1917

1917

Titulli :

Shiko 1917 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 119 min
Director:Sam Mendes,
Aktoret:George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden, Claire Duburcq, Colin Firth, Benedict Cumberbatch, Daniel Mays, Adrian Scarborough,

Pershkrimi i Filmit: 1917

Në kulmin e Luftës së Parë Botërore, dy ushtarë të rinj britanikë, Schofield dhe Blake u është dhënë një mision në dukje i pamundur. Në një garë kundër kohës, ata duhet të kapërcejnë territorin e armikut dhe të dërgojnë një mesazh që do të ndalojë një sulm vdekjeprurës ndaj qindra ushtarëve – vëllai i vetë Blake midis tyre.

Keywords:
1917 Shiko Filmin Falas, Shiko 1917 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 915
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2