}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
2 Guns

2 Guns

Titulli :

Shiko 2 Guns Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 109 min
Director:Baltasar Kormákur, Samuel W. Sullivan,
Aktoret:Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Bill Paxton, Fred Ward, James Marsden, Edward James Olmos, Robert John Burke, Tait Fletcher, Ambyr Childers,

Pershkrimi i Filmit: 2 Guns

Një agjent i DEA-s dhe një oficer i fshehtë i Inteligjencës Detare, të cilët kanë marrë detyrë të hetojnë njëri-tjetrin të gjetur se ata janë krijuar nga turma – vetë organizata nga të dy burrat besojnë se kanë vjedhur para.

Keywords:
2 Guns Shiko Filmin Falas, Shiko 2 Guns Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 582
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2