}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
21 Bridges

21 Bridges

Titulli :

Shiko 21 Bridges Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 99 min
Director:Brian Kirk,
Aktoret:Chadwick Boseman, Sienna Miller, J.K. Simmons, Stephan James, Taylor Kitsch, Keith David, Alexander Siddig, Louis Cancelmi, Victoria Cartagena, Gary Carr,

Pershkrimi i Filmit: 21 Bridges

Një detektiv i ngatërruar i NYPD-së, është futur në një ndjekje në të gjithë botën për një palë vrasës policësh pasi zbuloi një komplot masiv dhe të papritur. Ndërsa shpaloset nata, linjat mjegullohen mbi atë që po e ndjek dhe kush po e ndjek atë.

Keywords:
21 Bridges Shiko Filmin Falas, Shiko 21 Bridges Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 379
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2