}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
3 Days to Kill

3 Days to Kill

Titulli :

Shiko 3 Days to Kill Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 113 min
Director:McG,
Aktoret:Kevin Costner, Amber Heard, Hailee Steinfeld, Connie Nielsen, Tómas Lemarquis, Richard Sammel, Marc Andréoni, Bruno Ricci, Jonas Bloquet, Ériq Ebouaney,

Pershkrimi i Filmit: 3 Days to Kill

Një agjent i shërbimeve sekrete(Kevin Costner), me një historik të rëndë, mëson se vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse dhe se i kanë mbetur vetëm pak muaj jetë. Kjo do bëhet shkak për të braktisur profesionin e tij dhe për tu kthyer tek familja e tij, duke u munduar të rregullojë marrëdhënjet me ta dhe veçanarisht me vajzën e tij(Hailee Steinfeld).

Keywords:
3 Days to Kill Shiko Filmin Falas, Shiko 3 Days to Kill Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 499
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2