}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
365 Days +18

365 Days +18

Titulli :

Shiko 365 Days +18 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 116 min
Director:Barbara Bialowas,
Aktoret:Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Natasza Urbańska,

Pershkrimi i Filmit: 365 Days +18

Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një kompani polake. Jetët e tyre bashkohen, kur Masimo, pas 5 vitesh kërkimi, e gjen dhe vendos ta rrëmbejë duke i kërkuar 365 ditë kohë, si mundësi për të fituar dashurinë e saj. Një rrëfim dashurie në brigjet e mrekullueshme të Italisë.

Keywords:
365 Days +18 Shiko Filmin Falas, Shiko 365 Days +18 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 4147
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2