}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
37 Seconds

37 Seconds

Titulli :

Shiko 37 Seconds Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 115 min
Director:Hikari,
Aktoret:Mei Kayama, Makiko Watanabe, Shunsuke Daito, Kanno Misuzu, Yuka Itaya, Yoshihiko Kumashino, Minori Hagiwara, Toshinori Omi, Shizuka Ishibashi, Kiyohiko Shibukawa,

Pershkrimi i Filmit: 37 Seconds

Në 37 sekonda, artisti 23 vjeçar i librit komik Yuma, i paaftë fizikisht për shkak të paralizës së thellë cerebrale dhe i trullosur emocionalisht nga nëna e saj me mirëkuptim por tepër mbrojtës, falsifikon rrugën e saj të pazakontë drejt zgjimit seksual dhe pavarësisë, ndërsa në të njëjtën kohë zbulon dashuri dhe falje.

Keywords:
37 Seconds Shiko Filmin Falas, Shiko 37 Seconds Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 256
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2