}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
37 Teen

37 Teen

Titulli :

Shiko 37 Teen Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 93 min
Director:Miles Forster,
Aktoret:Laura Adkin, Carmel Amit, Stacey Bendfelt, Peter Benson, Victoria Bidewell, Josh Blacker,

Pershkrimi i Filmit: 37 Teen

Miliarderi, mogul i softuerëve, Adam Pi ka gjithçka në jetë, me përjashtim të kujtimeve pozitive nga Shkolla e Mesme. Ai duke u mashtruar shkon në ribashkimin e 20-të dhe ka një moment kaq të mahnitshëm, ai e gjen veten duke pyetur veten “Nëse e dija se çfarë di tani” dhe ofron të gjithë rrogën e klasës së gradës një vit që të kthehet dhe të bëjë edhe një muaj të klasës së 12-të.

Keywords:
37 Teen Shiko Filmin Falas, Shiko 37 Teen Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 327
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2