}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
42

42

Titulli :

Shiko 42 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 128 min
Director:Brian Helgeland, Dawn Gilliam,
Aktoret:Chadwick Boseman, Harrison Ford, Nicole Beharie, Christopher Meloni, Ryan Merriman, Lucas Black, André Holland, Alan Tudyk, Hamish Linklater, T.R. Knight,

Pershkrimi i Filmit: 42

Historia e fuqishme e Jackie Robinson, lojtarit legjendar të bejzbollit që theu pengesën me ngjyra të Major League Baseball kur u bashkua me listën e Brooklyn Dodgers. Filmi pason menaxherin e përgjithshëm novator Dodgers ‘Dega Rickey, ekzekutivi i MLB i cili së pari nënshkroi Robinson tek të miturit dhe më pas ndihmoi për ta sjellë atë në shfaqje.

Keywords:
42 Shiko Filmin Falas, Shiko 42 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 370
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2