}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
6 Underground

6 Underground

Titulli :

Shiko 6 Underground Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 127 min
Director:Michael Bay,
Aktoret:Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Adria Arjona, Dave Franco, Corey Hawkins, Lior Raz, Peyman Maadi, Yuri Kolokolnikov,

Pershkrimi i Filmit: 6 Underground

Një grup luftëtarësh varrosën të shkuarat e tyre dhe do përpiqen të ndryshojnë botën. Ata do mundohen të realizojnë një grusht shteti ndaj një shteti diktatorial dhe udhëheqësit të tij të lig.

Keywords:
6 Underground Shiko Filmin Falas, Shiko 6 Underground Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 544
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2