}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
A Bigger Splash

A Bigger Splash

Titulli :

Shiko A Bigger Splash Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 125 min
Director:Luca Guadagnino,
Aktoret:Tilda Swinton, Matthias Schoenaerts, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Aurore Clément, Corrado Guzzanti, Lily McMenamy, Elena Bucci,

Pershkrimi i Filmit: A Bigger Splash

Pushimet e një ylli të rrokut dhe të dashurit të saj prishen nga një vizitë e papritur e një miku të vjetër dhe vajzës së tij.

Keywords:
A Bigger Splash Shiko Filmin Falas, Shiko A Bigger Splash Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 404
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2