}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
A Lonely Place to Die

A Lonely Place to Die

Titulli :

Shiko A Lonely Place to Die Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 99 min
Director:Julian Gilbey,
Aktoret:Melissa George, Ed Speleers, Eamonn Walker, Alec Newman, Karel Roden, Kate Magowan, Garry Sweeney, Stephen McCole, Holly Boyd, Paul Anderson,

Pershkrimi i Filmit: A Lonely Place to Die

Një grup Alpinistë në malet Skoceze zbulojnë një vajzë të rrëmbyer dhe ndiqen nga rrëmbyesit.

Keywords:
A Lonely Place to Die Shiko Filmin Falas, Shiko A Lonely Place to Die Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 686
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2