}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve)

A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve)

Titulli :

Shiko A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve) Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 85 min
Director:Robert Budina,
Aktoret:

Pershkrimi i Filmit: A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve)

Besojmë në vete në zot dhe tek të tjerët. Besniku është një bari dhe një musliman i devotshëm, i cili ka një lidhje të fortë me yotin dhe qëllimi i tij dhe qëllimi i tij është që të shpërndajë mirësi dhe tek të tjerët por ky është pak një mision i pamundur për të. Ai jeton nëalpet e Shqipërisë së veriut, biri i një nëne katolike dhe një babai ish-komunist. Në Alpe, katolikët dhe muslimanët jetojnë në paqe mes tyre, madje dhe pas zbulimit të Besnikut që Xhamia e fshatit ka qënë Kishë dikur dhe ndahej nga të dy komunitetet në të kaluarën. Vdekja e babait të tij ish-komunist luhat ekuilibrin në familjen e tij me besime të ndrzshme fetare, gjë që e shtyn të marrë një vendim të vështirë për jetën e tij.

 

Keywords:
A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve) Shiko Filmin Falas, Shiko A Shelter Among the Clouds (Streha mes reve) Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 462
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2