}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
A Walk to Remember

A Walk to Remember

Titulli :

Shiko A Walk to Remember Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2002Runtime: 101 min
Director:Adam Shankman,
Aktoret:Mandy Moore, Shane West, Peter Coyote, Daryl Hannah, Lauren German, Clayne Crawford, Paz de la Huerta, Matt Lutz, Al Thompson, Jonathan Parks Jordan,

Pershkrimi i Filmit: A Walk to Remember

Historia e dy adoleshentëve nga Karolina e Veriut, Landon Carter dhe Jamie Sullivan, të vilët bien në dashuri pasi Landon futet në telashe dhe detyrohet të bëjë shërbime ndaj komunitetit.

Keywords:
A Walk to Remember Shiko Filmin Falas, Shiko A Walk to Remember Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 558
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2