}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Abe

Abe

Titulli :

Shiko Abe Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 85 min
Director:Fernando Grostein Andrade,
Aktoret:Noah Schnapp, Seu Jorge, Dagmara Domińczyk, Mark Margolis, Tom Mardirosian, Arian Moayed, Josh Elliott Pickel, Alexander Hodge, Teddy Coluca, Daniel Oreskes,

Pershkrimi i Filmit: Abe

Abe është një djalë 12-vjeçar nga Brooklyn që gatuan për të bashkuar familjen e tij gjysmë izraelite dhe gjysmë palestineze, por gjithçka shkon keq.

Keywords:
Abe Shiko Filmin Falas, Shiko Abe Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 648
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2