}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Abigail

Abigail

Titulli :

Shiko Abigail Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Alexandr Boguslavsky,
Aktoret:Tinatin Dalakishvili, Rinal Mukhametov, Artyom Tkachenko, Ravshana Kurkova, Kseniya Kutepova, Gleb Bochkov, Olivier Siou, Sesil Plezhe, Nikita Dyuvbanov, Nikita Tarasov,

Pershkrimi i Filmit: Abigail

Një vajzë e re Abigail jeton në një qytet, kufijtë e së cilës u mbyllën shumë vite më parë për shkak të një epidemie të një sëmundjeje misterioze. Babai i Abby ishte një nga të sëmurët – dhe atë e morën kur ishte gjashtë vjeç. Duke shkuar kundër autoriteteve për të gjetur babanë e tij, Abby mëson se qyteti i saj është në të vërtetë plot magji. Dhe ajo zbulon në vetvete aftësi të jashtëzakonshme magjike.

Keywords:
Abigail Shiko Filmin Falas, Shiko Abigail Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 319
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2