}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Abominable

Abominable

Titulli :

Shiko Abominable Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 72 min
Director:Jamaal Burden,
Aktoret:Katrina Mattson, Amy Gordon, Robert Berlin, Justin Prince Moy, Joseph Daniel Ellis, Brandon Grimes, Magdaln Smus, John Carlssun, Liz Congo, Deanna Grace Congo,

Pershkrimi i Filmit: Abominable

Një grup shkencëtarësh nisen në një mision për të gjetur një bimë kuruese në një zonë të thellë malore. Ajo zonë nuk është aspak normale dhe as krijesat që jetojnë aty nuk janë të tilla.

Keywords:
Abominable Shiko Filmin Falas, Shiko Abominable Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 514
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2