}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Abstruse

Abstruse

Titulli :

Shiko Abstruse Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 117 min
Director:Harley Wallen,
Aktoret:Tom Sizemore, Dennis Haskins, Calhoun Koenig, Colleen Gentry, Joel Paul Reisig,

Pershkrimi i Filmit: Abstruse

Dy gra të reja futen në një situatë shumë komprometuese që provon ndryshimin e jetës, pasojat janë pothuajse më keq pasi të gjitha shtigjet e ngjarjes janë fshirë dhe krejt papritur tryezat kthehen dhe Amanda shkon nga të qenit viktimë e të akuzuarit. Babai i Amanda vendos të shikojë vetëm për të kuptuar se është shumë më e madhe nga sa parashikuan ata së pari.

Keywords:
Abstruse Shiko Filmin Falas, Shiko Abstruse Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 565
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2