}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
After the Sunset

After the Sunset

Titulli :

Shiko After the Sunset Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2004Runtime: 97 min
Director:Brett Ratner,
Aktoret:Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Troy Garity, Russell Hornsby, Rex Linn, Michael Bowen, Mark Moses, Chris Penn, Obba Babatundé,

Pershkrimi i Filmit: After the Sunset

Dy hajdutë master (Brosnan dhe Hayek) po përfundojnë në pension pas një misioni të fundit të suksesshëm. Duke jetuar në parajsën e tyre tropikale, nemesinë e tyre të vjetër, Agjenti i FBI Stan P. Lloyd tregon për të siguruar që ata me të vërtetë janë në pension. E mbyllur në port është një oxhak i oqeanit i quajtur “Diamond Cruise” dhe Stan është i bindur që ata nuk janë në të vërtetë pension në të gjitha, dhe se ky është vendosja tjetër.

Keywords:
After the Sunset Shiko Filmin Falas, Shiko After the Sunset Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 539
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2