}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Albanian Gangster

Albanian Gangster

Titulli :

Shiko Albanian Gangster Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 81 min
Director:Matthew A. Brown,
Aktoret:John Rezaj, Ashley C. Williams, Nik Nucallaj,

Pershkrimi i Filmit: Albanian Gangster

Njëherë një legjendë, i respektuar, i frikësoheshin, me qytetin e New York-ut nën këmbët e tij, sot – mbas 18 vjetësh në burg – LEON (47) është një legjendë vetëm në mendjen e tij. Duke jetuar ne bodrumin e mamasë së tij, i dëshpëruar nga jeta dhe ëndrrat që ai i dinte që do te ishin të tijat, gjithçka ndryshon natën kur ai ndodhet përballë me njeriun që e spiunoi gjithë ato vite më parë. Xhirime me personazhe të vërtetë Shqiptar ne zona lokale brenda dhe jashtë Bronx-it, filmi përcjell një ndjenjë të vërtetë autentike ne një histori që bota kurrë nuk e ka parë në ekran.

Keywords:
Albanian Gangster Shiko Filmin Falas, Shiko Albanian Gangster Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 2137
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2
Playeri 3