}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
American Factory

American Factory

Titulli :

Shiko American Factory Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Steven Bognar, Julia Reichert,
Aktoret:Junming 'Jimmy' Wang, Sherrod Brown, Dave Burrows, John Gauthier, Rob Haerr, Cynthia Harper, Wong He, Jill Lamantia, Jeff Daochuan Liu, Shawnea Rosser,

Pershkrimi i Filmit: American Factory

Në Ohio post-industriale, një miliarder kinez hap një fabrikë të re në lëvozhgën e një fabrike të braktisur General Motors, duke punësuar dy mijë amerikanë me jakë blu. Ditët e hershme të shpresës dhe optimizmit i japin rrugën e pengesave si përplasjet e teknologjisë së lartë të Kinës me Amerikën e klasës punëtore.

Keywords:
American Factory Shiko Filmin Falas, Shiko American Factory Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 300
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2