}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
American Hustle

American Hustle

Titulli :

Shiko American Hustle Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 138 min
Director:David O. Russell, Tracy Scott,
Aktoret:Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Louis C.K., Jack Huston, Michael Peña, Shea Whigham, Alessandro Nivola,

Pershkrimi i Filmit: American Hustle

Nje mashtrues, Irving Rosenfeld se bashku me partneren e tij joshese Sydney Prosser , detyrohen te punojne me nje agjent te cmendur te FbI-se Richie DiMaso i cili i fut shume thelle ne boten e korrupsionit dhe te mafias ne New Jersy.

Keywords:
American Hustle Shiko Filmin Falas, Shiko American Hustle Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 341
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2