}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
An Easy Girl – Une fille facile

An Easy Girl – Une fille facile

Titulli :

Shiko An Easy Girl - Une fille facile Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 90 min
Director:Rebecca Zlotowski, Jean-Baptiste Pouilloux,
Aktoret:Mina Farid, Zahia Dehar, Clotilde Courau, Nuno Lopes, Benoît Magimel, Lakdhar Dridi,

Pershkrimi i Filmit: An Easy Girl – Une fille facile

Naima është 16 vjeç dhe jeton në Kanë. Ajo i ka dhënë vetes verën për të zgjedhur atë që dëshiron të bëjë me jetën e saj. Pastaj kushëriri i saj Sofia, me stilin e saj tërheqës, arrin të kalojë pushimet me të.

Keywords:
An Easy Girl – Une fille facile Shiko Filmin Falas, Shiko An Easy Girl – Une fille facile Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 412
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2