}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Annem – Mother

Annem – Mother

Titulli :

Shiko Annem - Mother Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 104 min
Director:Mustafa Kotan,
Aktoret:Sumru Yavrucuk, Özge Gürel,

Pershkrimi i Filmit: Annem – Mother

Një vetë-sakrifikuese, Nje Nene qe mohon veten dhe që e bën të pamundurën “të mundshme” për vajzën e saj – një vajzë e cila ka turp për nënën e saj dhe dëshiron të largohet nga ajo . Udhëtimi i saj në kolegj e largon Nazliun nga fshati që është rritur – por vite më vonë, ajo dëshiron të kthehet në fshatin ku lindi, përsëri te nëna e saj – pasi të gjitha ato vite kaluan me tonelata “Unë dëshiroj “. Candan Ercetin interpretoi këngën e saj “Annem – Mami” edhe një herë për filmin njëzet vjet më vonë.

 

Keywords:
Annem – Mother Shiko Filmin Falas, Shiko Annem – Mother Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 3378
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2
Playeri 3