}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Apocalypto

Apocalypto

Titulli :

Shiko Apocalypto Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2006Runtime: 139 min
Director:Mel Gibson, Adrian Grunberg, Stacy Perskie, Sylvie Chesneau, Sarah Hood, Bernardo Jasso, Berenice Manjarrez Vericat, Andrea Alvarez, Israel Pasco, Lucy Thomas, Sean Lovell,
Aktoret:Rudy Youngblood, Raoul Max Trujillo, Gerardo Taracena, Iazua Larios, Antonio Monroy, María Isabel Díaz, Dalia Hernández, Jonathan Brewer, Morris Birdyellowhead, Carlos Emilio Báez,

Pershkrimi i Filmit: Apocalypto

Mbretëria Maja këmbngulin krerët kyç, për ti zën robë disa fise tjera për ta ndertuar një tempull të ri por nje njeri bën një sakrific të çmuar për ta liruar veten dhe për ta shpetuar familjen e ti nga mbreteria maja.

Keywords:
Apocalypto Shiko Filmin Falas, Shiko Apocalypto Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 585
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2