}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Aquaslash

Aquaslash

Titulli :

Shiko Aquaslash Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 87 min
Director:Renaud Gauthier,
Aktoret:Nicolas Fontaine, Brittany Drisdelle, Madeline Harvey, Paul Zinno, Nick Walker, Chip Chuipka, Howard Rosenstein, Cameron Geller, Lanisa Dawn, Samantha Hodhod,

Pershkrimi i Filmit: Aquaslash

Komedi horrori, qejfi dhe çmendurie, që bën bashkë bikinit e vogla me gjymtimin e gjakosur në këto vrasje misterioze, mbytëse mes klorit dhe gjakut.

Keywords:
Aquaslash Shiko Filmin Falas, Shiko Aquaslash Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 636
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2