}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ask Bu Mu?

Ask Bu Mu?

Titulli :

Shiko Ask Bu Mu? Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 103 min
Director:Ömer Uğur,
Aktoret:Afra Saraçoğlu, Kubilay Aka, Salih Kalyon, Şerif Erol, Tanju Tuncer, Evrim Doğan, Sadi Celil Cengiz, Cemil Sahin, Uğurtan Sayıner, Arda Kalayci,

Pershkrimi i Filmit: Ask Bu Mu?

Një histori e vështirë dashurie midis Umut, hajdut që kur ishte fëmijë dhe Gülüm, një vajzë e re e shkolluar një hap larg ëndrrave të saj. Gjithçka e bukur do të vihet në dyshim pas një sëmundje të papritur…

Keywords:
Ask Bu Mu? Shiko Filmin Falas, Shiko Ask Bu Mu? Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 1087
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2