}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Assault on Precinct 13

Assault on Precinct 13

Titulli :

Shiko Assault on Precinct 13 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2005Runtime: 109 min
Director:Pierre Henry, Simon Board, Jean-François Richet, Dug Rotstein, Nadia Guglieri, Raymond J. Duff,
Aktoret:Ethan Hawke, Laurence Fishburne, Gabriel Byrne, Maria Bello, Drea de Matteo, John Leguizamo, Brian Dennehy, Ja Rule, Currie Graham, Aisha Hinds,

Pershkrimi i Filmit: Assault on Precinct 13

Një polic duhet të mbajë të bashkuar një grup të burgosurish dhe një grup policësh natën e Vitit të Ri në një rajon policie. Një polic i korruptuar do të rrethojë dhe do të sulmoje rajonin e policisë me qëllimin për t’i vrarë të gjithë.

Keywords:
Assault on Precinct 13 Shiko Filmin Falas, Shiko Assault on Precinct 13 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 227
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2