}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ateet

Ateet

Titulli :

Shiko Ateet Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 120 min
Director:Tanuj Bhramar,
Aktoret:Priyamani, Rajeev Khandelwal, Sanjay Suri, Vipin Sharma, Neha Bam, Pradeep Velankar, Deshna Dugad, Shakeel Khan,

Pershkrimi i Filmit: Ateet

Një ushtar i humbur në luftë dhe i etiketuar si i vdekur, kthehet pas disa vitesh për gruan dhe vajzën e tij, vetëm për të kuptuar se ato e kanë hedhur pas krahëve të kaluarën. Ndërsa ai përpiqet të rikthehet në jetën e tyre, parashtrohen pyetje nëse ai ka vdekur apo është gjallë.

Keywords:
Ateet Shiko Filmin Falas, Shiko Ateet Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 663
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2