}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

Titulli :

Shiko AVP: Alien vs. Predator Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2004Runtime: 101 min
Director:Paul W.S. Anderson, Bharat Nalluri, Jessica Clothier, Jakub Dvorak, Lucy Egerton, Andy Howard,
Aktoret:Sanaa Lathan, Raoul Bova, Lance Henriksen, Ewen Bremner, Colin Salmon, Tommy Flanagan, Joseph Rye, Agathe de La Boulaye, Carsten Norgaard, Sam Troughton,

Pershkrimi i Filmit: AVP: Alien vs. Predator

Gjatë një ekspedite arkeologjike në Bouvetøya të Islandes në Antarktik, një ekip arkeologësh dhe shkencëtarë të tjerë e gjejnë veten të kapur në një betejë mes dy legjendave.

Keywords:
AVP: Alien vs. Predator Shiko Filmin Falas, Shiko AVP: Alien vs. Predator Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 553
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2