}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

Titulli :

Shiko Bad Boys for Life Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 124 min
Director:Adil El Arbi, Bilall Fallah,
Aktoret:Will Smith, Martin Lawrence, Paola Nuñez, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Kate del Castillo, Nicky Jam, Joe Pantoliano, Theresa Randle,

Pershkrimi i Filmit: Bad Boys for Life

Marcus dhe Mike janë të detyruar të përballen me kërcënime të reja, ndryshime në karrierë dhe krizat e jetës së mesme ndërsa bashkohen me ekipin elitar të krijuar rishtazi AMMO të departamentit të policisë në Miami për të rrëzuar armiqtë e pamëshirshëm Armando Armas, udhëheqësin e mbrapshtë të një karteli të drogës në Miami.

Keywords:
Bad Boys for Life Shiko Filmin Falas, Shiko Bad Boys for Life Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 750
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2