}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Badges of Fury

Badges of Fury

Titulli :

Shiko Badges of Fury Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 98 min
Director:Wong Tsz Ming,
Aktoret:Jet Li, Wen Zhang, Liu Shishi, Michelle Chen, Liu Yan, Stephen Fung, Raymond Lam, Bruce Leung Siu-Lung, Wu Jing, Huang Xiaoming,

Pershkrimi i Filmit: Badges of Fury

Në vetëm 3 ditë, tre raste të Smiling Murder shokojnë Hong Kongun. Detektivi i ri Wang Bu’er dhe shoku i tij Huang Feihong nisin një hetim plot entuziasëm dhe ngjarje të papritura.

Keywords:
Badges of Fury Shiko Filmin Falas, Shiko Badges of Fury Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 339
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2