}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bait

Bait

Titulli :

Shiko Bait Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 89 min
Director:Mark Jenkin,
Aktoret:Edward Rowe, Giles King, Mary Woodvine, Simon Shepherd, Isaac Woodvine, Chloe Endean, Martin Ellis, Jowan Jacobs, Georgia Ellery, Morgan Val Baker,

Pershkrimi i Filmit: Bait

Martin Ward është një peshkatar i lopës, pa varkë. Vëllai i tij Steven ka ripërcaktuar anijen e babait të tyre si një udhëtues turistik, duke bërë një pykë midis vëllezërve. Me shtëpinë e tyre të fëmijërisë, tani për të marrë para për në Londër, Martin është zhvendosur në pasuritë mbi portin piktoresk. Ndërsa lufta e tij për të rikthyer familjen në vendin e tyre tradicional, krijon fërkime në rritje me turistët dhe vendasit, një tragjedi në zemër të familjes ndryshon botën e tij.

Keywords:
Bait Shiko Filmin Falas, Shiko Bait Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 346
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2