}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ballkoni

Ballkoni

Titulli :

Shiko Ballkoni Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 20 min
Director:Lendita Zeqiraj,
Aktoret:Arben Bajraktaraj, Sevdai Radogoshi, Osman Ahmeti, Kujtim Kryeziu, Shengyl Ismaili, Gjin Kastrati, Sefedin Nuredini, Avni Dalipi, Adriana Matoshi, Leonora Mehmetaj,

Pershkrimi i Filmit: Ballkoni

Jeton, një djalë 10-vjeçar është ulur në buzë të një ballkoni në katin e 4-të. Fqinjët dhe kalimtarët, të tmerruar nga kjo situatë, thërrasin për ndihmë policinë dhe zjarrfikësit. Por situata bëhet shpejt e pakontrollueshme.

Keywords:
Ballkoni Shiko Filmin Falas, Shiko Ballkoni Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 500
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2