}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Battle of Jangsari

Battle of Jangsari

Titulli :

Shiko Battle of Jangsari Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 104 min
Director:Kwak Kyung-taek, Kim Tae-hun,
Aktoret:Kim Myung-min, Choi Min-ho, Kim Sung-cheol, Kim In-kwon, Kwak Si-yang, George Eads, Megan Fox, David Lee McInnis,

Pershkrimi i Filmit: Battle of Jangsari

Bazuar në një histori të vërtetë të Operacionit të Jangsari Landing, 772 ushtarë studentë – mosha mesatare e të cilëve ishte 17 vjeç dhe që morën vetëm 2 javë trajnim të kampit të boot – u hodhën në përpjekjet e Luftës Koreane, në mënyrë që të hapnin rrugën për Operacionin Landing Incheon, e cila u kthye vala e luftës.

Keywords:
Battle of Jangsari Shiko Filmin Falas, Shiko Battle of Jangsari Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 438
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2