}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Battle of the Damned

Battle of the Damned

Titulli :

Shiko Battle of the Damned Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 88 min
Director:Christopher Hatton,
Aktoret:Dolph Lundgren, Matt Doran, David Field, Melanie Zanetti, Jen Sung, Oda Maria, Jeff Pruitt, Lydia Look, Kerry Wong, Esteban Cueto,

Pershkrimi i Filmit: Battle of the Damned

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.

Keywords:
Battle of the Damned Shiko Filmin Falas, Shiko Battle of the Damned Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 391
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2