}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Beverly Hills Ninja

Beverly Hills Ninja

Titulli :

Shiko Beverly Hills Ninja Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1997Runtime: 88 min
Director:Dennis Dugan,
Aktoret:Chris Farley, Nicollette Sheridan, Robin Shou, Nathaniel Parker, Chris Rock, Soon-Tek Oh, Keith Cooke, François Chau, Dale Ishimoto, Daming Chen,

Pershkrimi i Filmit: Beverly Hills Ninja

Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre. Haru kurrë nuk u përputh me kulturën e tyre dhe kurrë nuk fiton aftësitë e një ninxha, por megjithatë është natyrë e dashur dhe këmbëngulës në ambiciet e tij personale. Misioni i tij i parë e sjell në Beverly Hills për të hetuar një vrasje misterjoze.

Keywords:
Beverly Hills Ninja Shiko Filmin Falas, Shiko Beverly Hills Ninja Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 356
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2