}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bhoomi

Bhoomi

Titulli :

Shiko Bhoomi Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 135 min
Director:Omung Kumar,
Aktoret:Sanjay Dutt, Aditi Rao Hydari, Sharad Kelkar, Shekhar Suman, Sidhant Gupta, Sunny Leone,

Pershkrimi i Filmit: Bhoomi

Një baba i vetëm përballet me padrejtësitë kur vajza e tij dhunohet dhe fajtorët shpallen të pafajshëm.

Keywords:
Bhoomi Shiko Filmin Falas, Shiko Bhoomi Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 482
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2