}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift

Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift

Titulli :

Shiko Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 88 min
Director:Andrea Block, Christian Haas,
Aktoret:Willem Dafoe, Kate Winslet, Rob Paulsen, Josh Keaton, Julie Nathanson, David Shaughnessy, Arif S. Kinchen, Cassandra Steen,

Pershkrimi i Filmit: Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift

Manuja i vogël rritet mes pulëbardhave edhe pse është një specie tjetër dhe nuk arrin të përshtatet me familjen e tij. Ai largohet nga kolonia ku është rritur dhe bashkohet me zogj të llojit të tij dhe zbulon rolin e tij në jetë.

Keywords:
Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift Shiko Filmin Falas, Shiko Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 464
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2