}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Titulli :

Shiko Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 109 min
Director:Cathy Yan,
Aktoret:Margot Robbie, Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Chris Messina, Ella Jay Basco, Ali Wong, Matthew Willig, Dana Lee,

Pershkrimi i Filmit: Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Pas ndarjes me Xhokerin, Harley Quinn bashkohet me superheronët Black Canary, Huntress dhe Renee Montoya për të shpëtuar një vajzë të re nga një zot i krimit të lig.

Keywords:
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) Shiko Filmin Falas, Shiko Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 592
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2