}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Blinded by the Light

Blinded by the Light

Titulli :

Shiko Blinded by the Light Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 114 min
Director:Gurinder Chadha,
Aktoret:Viveik Kalra, Nell Williams, Hayley Atwell, Kulvinder Ghir, Aaron Phagura, Dean-Charles Chapman, Meera Ganatra, Nikita Mehta, Tara Divina, Rob Brydon,

Pershkrimi i Filmit: Blinded by the Light

Ëndrra amerikane mbërrin edhe në Angli, ku një djalosh i ri pakistanez frymëzohet nga këngët e Brus Springstin që të luftojë për ëndrrat dhe dëshirat e tij.

Keywords:
Blinded by the Light Shiko Filmin Falas, Shiko Blinded by the Light Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 308
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2