}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Blue Is the Warmest Color

Blue Is the Warmest Color

Titulli :

Shiko La Vie d'Adèle - Chapitres 1 et 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 180 min
Director:Abdellatif Kechiche, Monya Galbi, Bahijja El Amrani, Frédéric Alexandre, Antoine Fromental, Auriane Lacince, Nicolas Turek,
Aktoret:Adèle Exarchopoulos, Léa Seydoux, Salim Kechiouche, Aurélien Recoing, Catherine Salée, Benjamin Siksou, Mona Walravens, Jérémie Laheurte, Alma Jodorowsky, Anne Loiret,

Pershkrimi i Filmit: Blue Is the Warmest Color

Jeta e Adele-s ndryshon, kur ajo takon Emm-en, një grua e re me flokë ngjyrë blu, e cila do të lejojë atë për të zbuluar dëshirën, për të mbrojtur veten si grua dhe si një e rritur. Para të tjerëve, Adele rritet, kërkon veten, humb veten dhe në fund të fundit e gjen veten me anë të dashurisë dhe humbjes.

Keywords:
Blue Is the Warmest Color Shiko Filmin Falas, Shiko Blue Is the Warmest Color Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 491
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2