}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Blue Story

Blue Story

Titulli :

Shiko Blue Story Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 91 min
Director:Andrew Onwubolu,
Aktoret:Stephen Odubola, Micheal Ward, Khali Best, Karla Simone Spence, Eric Kofi Abrefa, Kadeem Ramsay, Rohan Nedd, Tuwaine Barrett, Sean Sagar, Andre Dwayne,

Pershkrimi i Filmit: Blue Story

Blue Story është një rrëfim tragjik i një miqësie midis Timmy dhe Marco, dy djem të rinj nga zona kundërshtare. Timmy nga Deptford, shkon në shkollë në Peckham, ku krijon një miqësi me Marco. Megjithë grindjet mes zonave, të dy formojnë shpejt një miqësi të fortë derisa testohet dhe ata përfundojnë në anët rivale të një lufte në rrugë.

Keywords:
Blue Story Shiko Filmin Falas, Shiko Blue Story Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 884
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2