}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Born to Be Blue

Born to Be Blue

Titulli :

Shiko Born to Be Blue Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 97 min
Director:Robert Budreau,
Aktoret:Ethan Hawke, Carmen Ejogo, Callum Keith Rennie, Stephen McHattie, Janet-Laine Green, Tony Nappo, Janine Theriault, Tony Nardi, Katie Boland, Dan Lett,

Pershkrimi i Filmit: Born to Be Blue

Legjenda e xhazit Chet Baker gjen dashurinë dhe shpengimin kur ai luan yll në një film për jetën e tij të trazuar për të ngritur një rikthim.

Keywords:
Born to Be Blue Shiko Filmin Falas, Shiko Born to Be Blue Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 247
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2