}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Braveheart

Braveheart

Titulli :

Shiko Braveheart Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1995Runtime: 178 min
Director:Mel Gibson, Matt Earl Beesley, David Tomblin, Sally Jones, David Carrigan, Kieron Phipps, Kate Hazell, Patrick Kinney, Paul Gray, Trevor Puckle, Charlotte Somers, Paul Barnes, Peter Agnew,
Aktoret:Mel Gibson, Catherine McCormack, Sophie Marceau, Patrick McGoohan, Angus Macfadyen, Brendan Gleeson, James Robinson, James Cosmo, Sean McGinley, Gerda Stevenson,

Pershkrimi i Filmit: Braveheart

Deri në cilën pikë mund të shkojë një burrë me dëshirën e tij për hakmarrje? Protagonisti i kësaj historie prekse, Uilliam Uollas, lufton deri në vdekje për të ndjekur qëllimet e tij: të hakmerret për gruan që do, të cilën ia vrau barbarisht një ushtar anglez dhe të ndjekë deri në momentet e fundit të jetës dëshirën e tij të çmendur për liri.

Keywords:
Braveheart Shiko Filmin Falas, Shiko Braveheart Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 728
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2