}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bravetown

Bravetown

Titulli :

Shiko Bravetown Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 112 min
Director:Daniel Duran,
Aktoret:Josh Duhamel, Maria Bello, Laura Dern, Katrina Norman, Lucas Till, Tom Everett Scott,

Pershkrimi i Filmit: Bravetown

Pas një mbidozë aksidentale të drogës, një DJ i talentuar adoleshent shkon të jetojë me babanë e tij të ikur në një qytet të vogël të Ushtrisë, ku ai merr në fund të dhimbjes së tij dhe mëson empati për të tjerët.

Keywords:
Bravetown Shiko Filmin Falas, Shiko Bravetown Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 307
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2