}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bridge to Terabithia

Bridge to Terabithia

Titulli :

Shiko Bridge to Terabithia Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 96 min
Director:Gábor Csupó,
Aktoret:Josh Hutcherson, AnnaSophia Robb, Robert Patrick, Zooey Deschanel, Bailee Madison, Kate Butler, Emma Fenton, Latham Gaines, Judy McIntosh, Grace Brannigan,

Pershkrimi i Filmit: Bridge to Terabithia

Jeta e dy adoleshenteve kthehet kokë poshtë, kur ai miqëson vajzën e re në shkollë dhe ata imagjinojnë një botë krejt të re fantaziste për t’i shpëtuar realitetit.

Keywords:
Bridge to Terabithia Shiko Filmin Falas, Shiko Bridge to Terabithia Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 577
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2