}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bull

Bull

Titulli :

Shiko Bull Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Annie Silverstein,
Aktoret:Yolanda Ross, Rob Morgan, Amber Havard, Sarah Albright, Steven Boyd, Troy Hogan,

Pershkrimi i Filmit: Bull

Në një provincë pothuajse të harruar të Hjustonit verior, një adoleshente kokëfortë përplaset me fqinjin e saj po aq kokëfortë dhe të pafalshëm, një luftëtar demash në moshë, që ditët e tij më të mira i ka kaluar në arenë, një përplasje që do t’i ndryshojë të dy.

Keywords:
Bull Shiko Filmin Falas, Shiko Bull Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 270
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2