}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bullet Head

Bullet Head

Titulli :

Shiko Bullet Head Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 93 min
Director:Paul Solet, Kristina Sakizli,
Aktoret:Adrien Brody, John Malkovich, Rory Culkin, Antonio Banderas, Ori Pfeffer, Alexandra Dinu, Velizar Binev, Owen Davis, Keith D. Evans,

Pershkrimi i Filmit: Bullet Head

Një grup kriminelësh në karrierë e gjen veten të bllokuar në një depo me ligjin – dhe një Sulmues Dog me emrin DeNiro duke u mbyllur brenda.

Keywords:
Bullet Head Shiko Filmin Falas, Shiko Bullet Head Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 296
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2