}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Butt Boy

Butt Boy

Titulli :

Shiko Butt Boy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 99 min
Director:Tyler Cornack,
Aktoret:Angela Jones, Rhoda Pell, Tyler Cornack, Shelby Dash, Tyler Dryden, Anna Wholey, Tyler Rice,

Pershkrimi i Filmit: Butt Boy

Detektivi Foks e dashuron punën dhe alkoolin. Pasi shkon tek Alkoolistët Anonimë, sponsori i tij, Çip, bëhet i dyshuari kryesor në hetimin e tij për një fëmijë të humbur. Foks fillon të besojë gjithashtu që njerëzit po zhduken brenda prapanicës së Çipit.

Keywords:
Butt Boy Shiko Filmin Falas, Shiko Butt Boy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 689
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2