}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Casino

Casino

Titulli :

Shiko Casino Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1995Runtime: 179 min
Director:Martin Scorsese, Scott Harris, Karen Golden, Darin Rivetti, Michael Greenwood, Phil Marco,
Aktoret:Robert De Niro, Sharon Stone, Joe Pesci, James Woods, Don Rickles, Alan King, Kevin Pollak, Pasquale Cajano, L.Q. Jones, Dick Smothers,

Pershkrimi i Filmit: Casino

Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes  dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.

Keywords:
Casino Shiko Filmin Falas, Shiko Casino Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 465
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2